ПРОСТІР ОСВІТИ, ТВОРЧОСТІ, ВІДПОЧИНКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ
GPS: 48.2616N, 25.1758E


 ПРОСТІР ОСВІТИ, ТВОРЧОСТІ, ВІДПОЧИНКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ
GPS: 48.2616N, 25.1758E

Детальніше про простір Хата Скраю

ОБЛАШТУВАННЯ ТА НАПОВНЕННЯ ХАТИ СКРАЮ
Три великі кімнати із унікальним оздобленням простору«Кімната з коровою» (4 односпальні спальні місця), «Тренерське лігво» (2 двоспальні місця), «Арт-мансарда» (6 односпальних місць).
Ковдри, подушки, комплекти постільної білизни, вовняні пледи із шерсті новозеландської вівці.
● Чотири нові тримісні туристичні намети, які можна встановити на галявині перед будинком. Палатки комплектуются надувними матрацами та теплими спальниками. 
Велика відкрита тераса, яку можна використовувати як їдальню та/або тренінговий простір. Тераса має 4 деревяні столи і 20 деревяних стільців, додатково є лавиці. 
● Додаткові можливості простору — спеціально обладнана зона для приготування їжі на вогнищі та запас дрів. Такоє тут є великий сад, який можна використовуватися як тренінговий простір або розвісити гамаки. У Хаті Скраю також є патріотична бібліотека з повною підпискою українського видання National Geographic та телескоп, щоб досліджувати світ було цікавіше.
Територія, де розміщена Хата Скраю, досить велика, адже побудована під самим лісом та, водночас затишна, адже розташована у сотнях метрів від найближчих сусідів. Поруч з будинком — одна із найвищих точок Холодного Яру з неперевершеними краєвидами. Туди веде спеціальна стежка, на горі можна влаштовувати вогнище і дивитись на неймовірне зоряне небо.
ВИ МОЖЕТЕ ОБРАТИ ТАКІ ВАРІАНТИ ПРОЖИВАННЯ У ХАТІ СКРАЮ
Проживання без послуг супроводу.Місткість: від 1 до 20 людей. Ви отримуєте у розпорядження Хату Скраю, ковдри, подушки, пледи, палатки, туристичні намети, обладнану кухню та зону для приготування їжі на вогнищі, дрова. Можливість користуватися бібліотекою та телескопом. Можливість досліджувати яри та підкорити гору.Вартість оренди — 2000 грн на день незалежно від кількості людей (замовлення — мінімум два дні). У вартість також не входить харчування та проїзд до Хати Скраю.
Проживання + ретритна програма протягом трьох днів із супроводом організаторів.Місткість: від 10 до 15 людей. Ви отримуєте у розпорядження Хату Скраю, ковдри, подушки, пледи, палатки, туристичні намети, обладнану кухню та зону для приготування їжі на вогнищі, дрова. Можливість користуватися бібліотекою та телескопом. Можливість досліджувати яри та підкорити гору. Також вашу групу супроводжуватимуть організатори, які вирішуватимуть всі господарські питання та забезпечують харчування, майстер класи, програму ретритуВартість — обговорюється індивідуально. У вартість може входить оренда простору, харчування, розробка програми та майстер класи, супровід організаторів.
● Проживання із харчуванням та супроводом організаторів, які організовують всі господарські питання. Місткість: від 1 до 15 людей.  Вартість обговорюється індивідуально. 
Можливе замовлення транспорту​ для трансферу, групових та приватних екскурсій, послуги гіда​.
● Також можливе проведення корпоративних подій. Вартість та умови обговорюються індивідуально. 
ЩО РОБИТИ У ХАТІ СКРАЮ?Найперше — відпочивати. Та Чигиринщина досить багата на ативності. Враховуйте, що деякі із описаних нижче варіантів проведення дозвілля залежать від сезону та погоди. Якщо ж щось сподобалось, краще замовляти завчасно.
Отже, тут можна:● відвідати «Зерноленд» (катання на конях, млинарство, майстер-класи, народні забави);● відвідати «Крутий заміс» (гончарство, музей, чани, кафе);● збирати трави, гриби та ягоди, готувати настоянки;● поїхати на екскурсію до Мотриного монастиря, Гайдамацького ставу, Дуба Максима Залізняка, Скіфських валів, лісового озера, могили Чучупаки● здійснити піші або велосипедні тури холодноярськими стежками● побачити Суботів, Чигирин, Медведівку
Гарнтовано отримати нові враження, яскраві емоції, фантастичні фотоспогади, надихатись чистим холодноярським повітрям, погуляти у реліктовому лісі. і найголовніше — це відпочити та наповнитись енергією.
Ласкаво запрошуємо та із нетерпінням чекаємо!А ще дуже просимо ознайомитися із правилами проживання у Хаті Скраю.