ПРОСТІР ОСВІТИ, ТВОРЧОСТІ, ВІДПОЧИНКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ
GPS: 48.2616N, 25.1758E


 ПРОСТІР ОСВІТИ, ТВОРЧОСТІ, ВІДПОЧИНКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ
GPS: 48.2616N, 25.1758E

Illustration

Про Хату Скраю


У самому серці Холодного Яру в урочищі Чучупаків Яр розташований гостинний простір Хата Скраю — місце для тих, хто втомився від міської біганини і налаштований на близьке спілкування із природою.
Двоповерховий будинок обладнаний для проведення виїзних освітніх заходів, культурних івентів, ретритів та інших активностей у теплий час року (із травня по вересень).Простір освіти творчості та відпочинку Хата Скраю може умістити до 20 людей 

Хата Скраю має повноцінну кухню із електроплиткою, холодильником, електрочайником, мікрохвильовкою та посудом. Тут є криниця із питною водою, дров’яна піч та погріб. Простір також обладнаний сучасним санвузлом, має вуличнй туалет і літній душ. 

Біля будинку є тераса із вуличними меблями та барною стійкою, зоною для багаття, де є все необхідне, щоб приготувати гриль чи шашлики. Їжу також можуть варити місцеві жительки, які приготують страви за місцевими рецептами з екологічно чистих продуктів. У просторі також можна посмакувати ароматними трав'яними чаями та скуштувати автентичні настоянки. 

Унікальність Хати Скраю — посиденьки біля нічного вогнища, можливість влаштувати сенсорні прогулянки, шанс пожити у туристичному наметі, нагода роздивитись трипільські малюнки. А ще тут росте прапраправнук Дуба Максима Залізняка, поруч — непролазний ліс, велетенські яри, косулі і лисиці й лісове озеро. І відсутність близьких сусідів, тож простір для повного усамітнення та відновлення.

І не забувайте, що Хата Скраю розташована у Холодному Яру. А це — місце сили. Поруч із будинком розташована найвища точка Холодного Яру із неймовірним краєвидом.